Okręg wyborczy |
Nazwisko i imię |
Funkcja pełniona w Radzie Gminy |
Telefony kontaktowe |
e-mail |
Blizne Jasińskiego |
Ewa Kawczyńska |
Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu
Członek Komisji Oświaty, Spraw Społecznych, Kultury i Kultury Fizycznej |
505 348 007 |
ewa.kawczynska1@outlook.com |
Borzęcin Duży |
Remigiusz Fijołek |
Wiceprzewodniczący Rady Gminy Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu |
513 608 625
604 173 659 |
remigiusz.fijolek@wp.pl |
Wojcieszyn |
Jadwiga Wasiak |
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu Członek Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa |
505 641 791 |
wasiak.jadwiga@o2.pl |
Lipków |
Paweł Karczmarek |
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu Członek Komisji Oświaty, Spraw Społecznych, Kultury i Kultury Fizycznej |
660 410 259 |
pawel.karczmarek@op.pl |
Babice Nowe
Zielonki Parcela |
Radosław Karpiński |
Przewodniczący Komisji Oświaty, Spraw Społecznych, Kultury i Kultury Fizycznej Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu |
729 102 019 |
radoslaw.sport.karpinski@gmail.com |
Koczargi Nowe
Koczargi Nowe- Bugaj
Zielonki Wieś |
Kazimierz Lade |
Członek Komisji Rewizyjnej Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu Członek Komisji Oświaty, Spraw Społecznych, Kultury i Kultury Fizycznej Członek Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Członek Komisji Statutowej |
503 565 904 |
kazimierzlade@wp.pl |
Klaudyn |
Marta Pamięta |
Przewodnicząca Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Członek Komisji Statutowej Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu Członek Komisji Oświaty, Spraw Społecznych, Kultury i Kultury Fizycznej |
515 605 322 |
marta.pamieta@gmail.com |
Latchorzew |
Jerzy Piętocha |
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu |
607 17 17 44
22 722 09 69 |
j.pietocha@neostrada.pl |
Blizne Łaszczyńskiego
Lubiczów |
Leszek Poborczyk |
Członek Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa |
602 483 833 |
leszek.poborczyk@op.pl |
Stare Babice |
Lucyna Skrzeczkowska |
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu Członek Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Członek Komisji Statutowej |
608 472 693 |
lucynababice@gmail.com |
Janów
Kwirynów |
Dariusz Sobczak |
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu Członek Komisji Oświaty, Spraw Społecznych, Kultury i Kultury Fizycznej Członek Komisji Statutowej |
601 852 783 |
dariusz.sobczak@starebabice.eu |
Stare Babice |
Michał Starnowski |
Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu Członek Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Członek Komisji Statutowej |
796 920 796 |
mstarnowski@interia.pl |
Borzęcin Mały
Topolin |
Krzysztof Szuba |
Przewodniczący Rady Gminy Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu Członek Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa |
792 837 373 |
krzysztofszuba@op.pl |
Mariew i Buda, Stanisławów, Zalesie, Wierzbin |
Dorota Zwolińska |
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Członek Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Członek Komisji Statutowej |
695 603 643 |
kamelka5@op.pl |
Koczargi Stare |
Anna Doberska |
Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu Członek Komisji Oświaty, Spraw Społecznych, Kultury i Kultury Fizycznej |
|
a.doberska@stare-babice.pl |